Pokoje Hotel Seidorf

Wysokiej klasy pokoje Hotelu Seidorf to połączenie nowoczesnego stylu ze świeżym, górskim charakterem. Pięciogwiazdkowy standard oraz infrastruktura zapewniają wypoczynek na niespotykanym poziomie w regionie Karkonoszy.

Deluxe

Pokój dwuosobowy o powierzchni 27m2-30m2 z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem. Każdy pokój posiada balkon lub taras z wyposażeniem.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Max os.
2
Cena od
790 zł
Rezerwacja

Deluxe z wanną

Dwuosobowy pokój o powierzchni od 32m2 składający się z sypialni z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienki z wanną oraz kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości 50-metrowy taras lub balkon z widokiem na pasmo Karkonoszy. 

Max os.
2
Cena od
790 zł
Rezerwacja

Exclusive

Pokój dwuosobowy o zwiększonym metrażu od 32m2-36m2 z łożem małżeńskim. Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem. Każdy pokój posiada balkon lub taras z wyposażeniem.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Cena od
890 zł
Rezerwacja

Exclusive z wanną

Dwuosobowy pokój o metrażu 38m2 składający się z sypialni z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienki z wanną oraz kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości 50-metrowy taras lub balkon z widokiem na pasmo Karkonoszy. 

Max os.
2
Metraż
37 m2
Cena od
890 zł
Rezerwacja

Grand

62-metrowy Apartament na najwyższej kondygnacji składa się z sypialni z łożem małżeńskim, salonu z barem oraz łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości 2 balkony z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Max os.
2
Cena od
1290 zł
Rezerwacja

Newsletter exclusive

Dołączenie do odbiorców gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny pobytów i dostęp do informacji o premierowych usługach premium.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2021
Hotel Seidorf
Seidorf Mountain Resort
Rezerwacja Praca