Nowy wymiar jakości. Nieustannie dbamy o poziom świadczonych usług.
Wyjątkowe usługi wzbogaciliśmy o absolutną nowość - samochody BMW z dostępnością dla Gości Hotelu Seidorf. Trzy najnowsze modele z niecierpliwością oczekują na roadshow, podczas której przeniosą Państwa do nowego wymiaru luksusu.
 O szczególy zapytaj recepcję.

Serce Hotelu Seidorf ***** tworzone dzięki kulinarnej perfekcja szefa kuchni Tomasza Czarneckiego, który wraz z Danielem Ottlikiem komponuje wyjątkowe dania w oparciu o tradycje regionu. Menu A'la Carte tworzone jest sezonowo, aby czerpać jak najwięcej z dóbr niesionych przez pory roku. Restauracja Szyszka dodatkowo podbija standard luksusowego hotelu.
Idealne miejsce do świętowania imprez okolicznościowych.

Wyjątkowy, kameralny, luksusowy Hotel Seidorf ***** to miejsce, który łączy górski charakter z nowoczesnością. Idealne miejsce na zorganizowania teambildingu, konferencji czy też pobytu motywującego dla zespołu.Jedno miejsce - wiele możliwości.

Już od zapytania Nasz specjalnista przygotuję ofertę wzbogaconą o usługi dodatkowe, rekreacyjne czy wypoczynkowe. Zadba o najmniejszy szczegół pobytu.

#VisitSeidorf - tu łączymy biznes z wypoczynkiem

Deluxe
Standard
Deluxe with bathtub
Standard +
Superior
Exclusive
Grand
Penthouse
Exclusive with bathtub
Premium
Standard Plus z Jacuzzi
Deluxe
Standard
Deluxe with bathtub
Standard +
Superior
Exclusive
Grand
Penthouse
Exclusive with bathtub
Premium
Standard Plus z Jacuzzi

Wzgórze Kazalnica w Sosnówce to miejsce idealne na wakacyjny odpoczynek z dala od zgiełku większych ośrodków turystycznych. Okolica Hotelu Seidorf ***** daje możliwości także na aktywny wypoczynek.

Nasz pięciogwiazdkowy hotel położony jest blisko popularnych szlaków prowadzących na górskie szczyty.

Przy Hotelu Seidorf ***** goście korzystają z kortów tenisowych, boiska do badmintona oraz z parku linowego.

Wakacje to także czas na odnowę ciała i umysłu. W naszym hotelu ze spa terapeuci zadbają o idealnie dobrany zabieg lub rytuał. W Spa Seidorf pracujemy na niszowych kosmetykach oraz nowoczesnym sprzęcie.

NOWOŚĆ! Nowa marka w SeidorfSpa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.